LM GROUP
BUVE

Ieskats

Pēc vairāku gadu ilgas dīktstāves, tika nolemts pievērst uzmanību biznesa attīstībai. Kopā ar klientu tika nolemts izveidot vienotu uzņēmuma tēlu, sakārtot sociālos tīklus, izveidot mājaslapu un sākt aktīvu klientu piesaisti caur sociālajiem tīkliem un vēlāk arī Google reklāmām.

Uzņēmuma tēla izveide

Projekta sākumā kompānijas vienīgā identitāte bija vizītkarte un logo. Problēmas radās jau tad, kad mājaslapas dizains nesakrita ar vizītkarti, jo tā bija tumša un drūma, taču mājaslapa gaiša un citās krāsās. Arī vecā logo faili nebija atrodami.

Mēs sākām ar mērķauditorijas izpēti, atbilstošas krāsu paletes piemeklēšanu, tipogrāfijas un dizaina vadlīniju izveidi. Logo tika atjaunots pēc jaunajām krāsām. Tam tika izveidotas arī versijas visdažādākajiem foniem un izmēriem.

Papildu tam tika izveidota vizītkarte, uzlīmes, dāvanu komplekts, dizains dokumentiem, kā arī veidots saturs sociālajiem tīkliem.

Mājaslapas izveide un apkalpošana

Lai piesaistītu klientus ar Google Ads vai Facebook reklāmām, bija nepieciešama mājaslapa, uz kuru nosūtīt interesentus. Tā tika veidota pēc PWA principiem, īpašu uzmanību pievēršot mobilajām ierīcēm.

Darbi ar dokumentiem

Projektā tika izveidots funkcionējošs excel rēķinu un pavadzīmju šablons, salaboti vairāki excel faili, rezultātā panākot to, ka LM GROUP BUVE tēls tiek saglabāts ne tikai digitālā, bet arī fiziskā vidē.

Vizītkartes dizains & druka

Vecās vizītkartes bija diezgan duļķainos toņos, turklāt klients par tām maksāja gandrīz divas reizes vairāk.

Konsultējies
bez maksas